Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!

Masters

Прикажи: Листа / Мрежа
Прикажи:
Сортирај по:
МАСТЕРС БOКСЕРСКА НАМЕТКА СО КАПА Модел #:MST047 -Класична бокс наметка дизајнирана со капа -Сат..
2.000 MKD
Врз основа на 0 оценки.
Masters  Фокусер голем штит прав
MASTERS фокусер Модел #: MST 629-S Фокусер за Боречки спортови, изработен од ПВЦ и сунѓер со голема..
3.200 MKD
Врз основа на 0 оценки.
Masters  Фокусер штит
MASTERS фокусер Модел #: MST 62B-C Фокусер за Боречки спортови, изработен од Полиуретан.49cn x 37cm..
2.990 MKD
Врз основа на 0 оценки.
MASTERS BOXING  ракавици  црвени
MASTERS РАКАВИЦИ ЗА БОКС -Бафало кожа Модел #:MST104R • Затворање: Велкро • За дисциплини: Бокс и ..
4.100 MKD
Врз основа на 0 оценки.
MASTERS TRICEPS CABLE SET
MASTERS TRICEPS CABLE SET ШИФРА: 8192 БРЕНД: MASTERS Карактеристики: А - 33 cm метален носач на ..
2.590 MKD
Врз основа на 0 оценки.
MASTERS Јаже за скокање  сајла
МАСТЕРС Брзо силиконско јаже со сајла Модел #:MST023 +Екстра долго и издржливо силиконско јаже со с..
650 MKD
Врз основа на 0 оценки.
MASTERS Јаже за скокање кожа
МАСТЕРС Кожно јаже за скокање Модел #:MST021 + Природна кожа. + Прецизно со топчести лежишта (ЛАГЕ..
650 MKD
Врз основа на 0 оценки.
MASTERS Јаже за скокање Силикон
МАСТЕРС Брзо силиконско јаже Модел #:MST019 -Екстра долго и издржливо силиконско јаже за секојдневн..
430 MKD
Врз основа на 0 оценки.
MASTERS Јаже за скокање Силикон без лагер
МАСТЕРС Брзо силиконско јаже Модел #:MST022 -Екстра долго и издржливо силиконско јаже за секојдневн..
200 MKD
Врз основа на 0 оценки.
MASTERS Бандаж завои 2.5 m
МАСТЕРС БАНДАЖЕРИ Модел #:MST005/3 Направени за : Вежбање во вреќа и тренинг со топка. - 3м бандаже..
430 MKD
Врз основа на 0 оценки.
MASTERS Бокс ракавици  Црвени
МАСТЕРС РАКАВИЦИ ЗА БОКС СО ЕРГО ПЕНА-Телешка NAPPA кожа Модел #:MST004R Направени за:Удар во вреќа..
4.100 MKD
Врз основа на 0 оценки.
MASTERS Бокс ракавици Gold
MASTERS бокс ракавици Модел #:MST 101 Оваа исклучителна  бокс ракавица е направена со посебна ..
4.500 MKD
Врз основа на 0 оценки.
MASTERS Бокс ракавици LEONE црвени
MASTERS РАКАВИЦИ ЗА БОКС -Телешка NAPPA кожа Модел #:MST103R • Затворање: Велкро • За дисциплини: ..
4.190 MKD
Врз основа на 0 оценки.
Masters Боксерска кукла торзо ѕидна - Punching Dummy
VS.3 симулатор за борба е најголемиот мултилатерален систем на пазарот, идеален за аеробик, издржлив..
19.900 MKD
Врз основа на 0 оценки.
MASTERS ДУШЕЦИ  двобојни 20mm
МASTERS Душеци двобојни Модел #: MSTR020KTKD Овие татами се одлични за TKD , Карате итн. Нивната уп..
1.100 MKD
Врз основа на 0 оценки.
Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2024 Master Sport dooel. All Rights Reserved.