Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!

Рекламација и враќање на производ

Ве молиме пополнете го формуларот подолу, за да побарате Авторизациски број за рекламација и враќање на производ.

Информации за нарачка

* Име:


* Презиме:


* Е-пошта:


* Телефон/Мобилен:


* Нарачка бр.:


Датум на нарачка

Информации за производот и Причина за рекламација / враќање

* Име на производ:

* Код на производот:

Количина:
* Причина за рекламација / враќање:
Производот е отворен:


Наведете повеќе детали за неисправниот производ или наведете други детали:
Внесете го кодот за верификација:

Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2023 Master Sport dooel. All Rights Reserved.