Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!

Нарачајте вредносен ваучер - подарок

Вредносниот ваучер - подарок ќе биде испратен на примачот (идниот корисник) преку е-пошта веднаш по плаќањето.

* Име на примачот:
* Е-пошта на примачот:
* Вашето име:
* Вашата е-пошта
* Тема за вредносниот ваучер - подарок:
Порака:
(Опција)
* Износ:
(Износот мора да биде помеѓу 1 MKD и 9.000 MKD)
Разбирам дека вредносниот ваучер - подарок е неповратен.
Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2024 Master Sport dooel. All Rights Reserved.