Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!

Masters

Прикажи: Листа / Мрежа
Прикажи:
Сортирај по:
MASTERS Карате ракавици Сини
МАСТЕРС Карате ракавици Модел #:MST057BP Штитник за раце без заштита за палецот за тренинг и неофиц..
750 MKD
Врз основа на 0 оценки.
MASTERS Карате ракавици Црвени
МАСТЕРС Карате ракавици Модел #:MST057BP Штитник за раце за тренинг и неофицијални ВКФ натпревари...
750 MKD
Врз основа на 0 оценки.
MASTERS Кацига со пластична решетка-црвена
МАСТЕРС Заштитна кацига Модел #:MST042R Кацига со пластичен заштитник, изработена од вештачка кожа ..
2.600 MKD
Врз основа на 0 оценки.
МАСТЕРС Џудо Униформа за боречки вештини Модел #:MST002   Изработено е од 100% памук по IJF..
3.190 MKD
Врз основа на 0 оценки.
MASTERS Кимоно за карате
MASTERS Униформа за карате  #:MST068 Оваа карате униформа со ВКФ крој  е изработена од 8..
1.300 MKD
Врз основа на 0 оценки.
MASTERS Падобран за тренинг 40"
МАСТЕРС Падобрански отпор за брзина 40'' Модел #:MST077 Спецификации:Со овој падобран може да вкл..
990 MKD
Врз основа на 0 оценки.
MASTERS Падобран за тренинг 48"
МАСТЕРС Падобрански отпор за брзина Модел 48'' #:MST078 Спецификации: Со овој падобран може да вк..
1.090 MKD
Врз основа на 0 оценки.
МАСТЕРС Падобрански отпор за брзина Модел 56'' #:MST079 Спецификации: Со овој падобран може да вк..
1.190 MKD
Врз основа на 0 оценки.
Masters Појас за боречки вештини- ЖОЛТ
Masters Појас Модел #: 0051 Појас, направен од 100% Памук.     ..
250 MKD
Врз основа на 0 оценки.
MASTERS Премиум кимоно за Џиу Џитсу бело 550 gr.
МАСТЕРС БЈЈ кимоно , Џиу Џитсу кимоно Модел #:MST001 Со црвени ленти , 500грамско кимоно со златн..
5.450 MKD
Врз основа на 0 оценки.
MASTERS Ракавици Ultimate pro Црна
МАСТЕРС Профи стил Ултимејт ракавица Модел #:MST007 Спецификации   Направени со дополни..
2.140 MKD
Врз основа на 0 оценки.
МАСТЕРС  фокусер Модел #:MST036 Направен за: удар со рака и нога Вештачка кожа во комбинациј..
1.150 MKD
Врз основа на 0 оценки.
МАСТЕРС ПРОФЕСИОНАЛЕН РАЧЕН ФОКУСЕР Модел #:MST008 Направен за: удар со рака и нога - вградена куг..
1.050 MKD
Врз основа на 0 оценки.
MASTERS Тренинг кимоно за Џудо/Аикидо бело 450 гр.
МАСТЕРС Џудо/Аикидо Униформа за боречки вештини Модел #:MST002-1   Изработено е од 100% пам..
3.190 MKD
Врз основа на 0 оценки.
MASTERS Униформа за Џиу Џитсу Бела 450 гр.
МАСТЕРС Униформа за џиу џитсу Модел #:MST070 Џиу Џитсу Кимоно, изработено од 100% Памук...
3.800 MKD
Врз основа на 0 оценки.
Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2021 Master Sport dooel. All Rights Reserved.