Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Акција
Одобрени
 • 001
 • 002
 • 003
 • 004
 • 005
 • 006
 • 007

Како да не најдете

 
here

 

Повелете во продажниот простор на МАСТЕР-СПОРТ во Градски Трговски Центар - Сутерен.

За полесно да не најдете изберете го правецот од каде што доаѓате:

1. Од правец на Плоштад. (Кликнете за демонстрација)
 

 

2. Од правец на Холидеј-Инн / Т.Ц Соравија (Кликнете за демонстрација)
 

 

3. Од правец на „Жена парк“ (Кликнете за демонстрација)
 

 


 • SMAI
 • Legea
 • Budo Nord
 • Masters
 • KWON
 • Lotto
 • Green Hill
Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2024 Master Sport dooel. All Rights Reserved.