Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!

Masters

Прикажи: Листа / Мрежа
Прикажи:
Сортирај по:
 Masters држач за боксерска вреќа
 ЧЕЛИЧЕН ДРЖАЧ ЗА БОКСЕРСКА ВРЕЌА Модел #: 408069892   ..
280 MKD
Врз основа на 0 оценки.
Masters Фокусер голем штит вдлабнат
MASTERS голем фокусер вдлабнат Модел #: MST 621B-C Фокусер за Боречки спортови, изработен од ПВЦ. Г..
2.600 MKD
Врз основа на 0 оценки.
Masters Фокусер голем штит прав
MASTERS фокусер Модел #: MST 629-S Фокусер за Боречки спортови, изработен од ПВЦ и сунѓер со голема..
2.600 MKD
Врз основа на 0 оценки.
Masters Фокусер штит
MASTERS фокусер Модел #: MST 62B-C Фокусер за Боречки спортови, изработен од Полиуретан.49cn x 37cm..
2.500 MKD
Врз основа на 0 оценки.
MASTERS BOXING ракавици црвени
MASTERS РАКАВИЦИ ЗА БОКС -Бафало кожа Модел #:MST104R • Затворање: Велкро • За дисциплини: Бокс и ..
3.190 MKD
Врз основа на 0 оценки.
MASTERS BOXING ракавици црни
MASTERS РАКАВИЦИ ЗА БОКС -Бафало кожа Модел #:MST104B • Затворање: Велкро • За дисциплини: Бокс и ..
3.390 MKD
Врз основа на 0 оценки.
MASTERS Crossfit Еластични јажиња Set
МАСТЕРС СЕТ ЛАСТИЦИ 11 ПАРЧИЊА Модел #:MST071 Спецификација за сет ластици за отпорост Ластицитe..
1.560 MKD
Врз основа на 0 оценки.
MASTERS Јаже за скокање сајла
МАСТЕРС Брзо силиконско јаже со сајла Модел #:MST023 +Екстра долго и издржливо силиконско јаже со с..
650 MKD
Врз основа на 0 оценки.
MASTERS Јаже за скокање кожа
МАСТЕРС Кожно јаже за скокање Модел #:MST021 + Природна кожа. + Прецизно со топчести лежишта (ЛАГЕ..
650 MKD
Врз основа на 0 оценки.
MASTERS Јаже за скокање Силикон
МАСТЕРС Брзо силиконско јаже Модел #:MST019 -Екстра долго и издржливо силиконско јаже за секојдневн..
430 MKD
Врз основа на 0 оценки.
MASTERS Јаже за скокање Силикон без лагер
МАСТЕРС Брзо силиконско јаже Модел #:MST022 -Екстра долго и издржливо силиконско јаже за секојдневн..
200 MKD
Врз основа на 0 оценки.
MASTERS Бандаж завои 2.5 m
МАСТЕРС БАНДАЖЕРИ Модел #:MST005/3 Направени за : Вежбање во вреќа и тренинг со топка. - 3м бандаже..
290 MKD
Врз основа на 0 оценки.
MASTERS Бандаж завои 5 м
МАСТЕРС БАНДАЖЕРИ Модел #:MST005/5 Направени за : Вежбање во вреќа и тренинг со крушка. - 5м бандаж..
390 MKD
Врз основа на 0 оценки.
MASTERS Бокс ракавици Црвени
МАСТЕРС РАКАВИЦИ ЗА БОКС СО ЕРГО ПЕНА-Телешка NAPPA кожа Модел #:MST004R Направени за:Удар во вреќа..
3.390 MKD
Врз основа на 0 оценки.
MASTERS Бокс ракавици црвени Superior
MASTERS РАКАВИЦИ ЗА БОКС -Телешка NAPPA кожа Модел #:MST103R • Затворање: Велкро • За дисциплини: ..
3.490 MKD
Врз основа на 0 оценки.
Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2019 Master Sport dooel. All Rights Reserved.