Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
MASTERS Јаже за скокање Силикон без лагер

MASTERS Јаже за скокање Силикон без лагер

200 MKD

без ДДВ: 169 MKD
Производител: Masters
Шифра на производ: MST022
Достапност (кол. на залиха): На залиха

МАСТЕРС Брзо силиконско јаже Модел #:MST022
-Екстра долго и издржливо силиконско јаже за секојдневна употреба
-Обликувани и полирани дрвени рачки.

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2021 Master Sport dooel. All Rights Reserved.