Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Акција

Нашиот продажен салон

РАБОТНО ВРЕМЕ:

Понеделник - Петок 09.00 - 21.00 часот - INFO Pocituvani potrosuvaci vremeno sme zatvoreni za eventualni potrebi od nasata prodavnica koristete ja nasata WEB prodavnica ili javete se na tel 070219361
Сабота 09.00 - 20.00 часот
         
                              070 219 361   02 / 3166677  /   02 / 3238638
 

ЛОКАЦИЈА: ГРАДСКИ ТРГОВСКИ ЦЕНТАР - Скопје, СУТЕРЕН

КАКО ДА НЕ НАЈДЕТЕ ???


01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13
  • SMAI
  • Legea
  • Budo Nord
  • Masters
  • KWON
  • Lotto
  • Green Hill
Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2021 Master Sport dooel. All Rights Reserved.