Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Masters  Фокусер голем штит вдлабнат
Masters  Фокусер голем штит вдлабнат Masters  Фокусер голем штит вдлабнат

Masters Фокусер голем штит вдлабнат

2.600 MKD

без ДДВ: 2.203 MKD
Производител: Masters
Шифра на производ: MST 628-C
Достапност (кол. на залиха): На залиха
MASTERS голем фокусер вдлабнат Модел #: MST 621B-C
Фокусер за Боречки спортови, изработен од ПВЦ. Голема густина и издржливост на сунѓерот 64cm x 36cm x 14cm


 
 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2021 Master Sport dooel. All Rights Reserved.