Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
LIVEUP  ТРЕНЕР ЗА ФУДБАЛ
LIVEUP  ТРЕНЕР ЗА ФУДБАЛ

LIVEUP ТРЕНЕР ЗА ФУДБАЛ

680 MKD

без ДДВ: 576 MKD
Производител: LIVEUP
Шифра на производ: LS3619
Достапност (кол. на залиха): На залиха
 Liveup ТРЕНЕР ЗА ФУДБАЛ
 ШифраLS3619
 Боја : ЦРНА
 Бренд: LIVEUP

Фудбалскиот тренер LiveUp LS3619 е едноставен фудбалски асистент за обука и развој на работата со топката, со големини од 3, 4 и 5.
Со постојан тренинг се стекнува рутина во употребата на овој реквизит
Ја подобрува координацијата
За илустрација за тоа како да го користите ова, погледнете на You Tube
Видео на YouTube. https://youtu.be/-ZRu6Ck9nHo
 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2022 Master Sport dooel. All Rights Reserved.