Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!

LIVEUP

Прикажи: Листа / Мрежа
Прикажи:
Сортирај по:
LIVEUP NEOPRENE РАЧНИ ТЕГОВИ 1-5кг
LIVEUP NEOPRENE DUMBBELLS -  РАЧНИ НЕОПРЕН ТЕГОВИ 1-1 шифра: LS2002 бренд: LIVEUP боја:..
460 MKD
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP Скали за агилност 4/8m
LIVEUP СКАЛИ ЗА АГИЛНОСТ   ШИФРА: LS3671 ГОЛЕМИНА: 4M / 8M БРЕНД: LIVEUP..
650 MKD
Врз основа на 0 оценки.
 LIVEUP ФЛУОРОСЦЕНТЕН ЕЛЕК
Liveup Reflective Vest ШИФРА: LS3403 БРЕНД: LIVEUP БОЈА: ЖОЛТА       ..
390 MKD
Врз основа на 0 оценки.
 LIVEUP ФЛУОРОСЦЕНТНA ЛЕНТА
Liveup Флуоросцентна магнетизирана лента ШИФРА: LS3401 БРЕНД: LIVEUP БОЈА: ЖОЛТА &nb..
140 MKD
Врз основа на 0 оценки.
Live-Up Aerobic Step - Степер
Live-Up Aerobic Step - СТЕПЕР ШИФРА: LS3168B БОЈА: ЦРНА+ЗЕЛЕНА БРЕНД: LIVEUP НАМЕНА:Идеално за с..
1.900 MKD
Врз основа на 0 оценки.
Live-Up Aerobic Step - Степер
Live-Up Aerobic Step ШИФРА: LS3168A БОЈА: Black+orange БРЕНД: LIVEUP НАМЕНА: LiveUp LS3168A има ..
1.400 MKD
Врз основа на 0 оценки.
Live-Up Мини степер
Live-Lateral Mini Steper ШИФРА: LS9040 БОЈА: Црно/сребрен БРЕНД: LIVEUP НАМЕНА: LiveUp LS90..
5.300 MKD
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO  ПИЛАТЕС ТОПКА
LIVEPRO Anti-Burst Core-Fit вежба топка е изработена од стабилна пластика, што ја прави особено цврс..
720 MKD
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO SPEED JUMP ROPE PREMIUM
LIVEPRO SPEED JUMP ROPE PREMIUM - ЈАЖЕ ЗА СКОКАЊЕ ШИФРА: LP8283 БРЕНД: LIVEPRO БОЈА: СИНА..
790 MKD
Врз основа на 0 оценки.
Liveup  Fitness Sit-Up Bench
Liveup Fitness Sit-Up Bench ШИФРА: LS1201 БРЕНД: LIVEUP..
3.680 MKD
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP  Вратило 80-120см
DOOR BAR  80-120 ШИФРА: 3163A БРЕНД: LIVEUP ДОЛЖИНА: 80-120 sm НАМЕНА:ОВОЗМОЖУВА ..
960 MKD
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP  ПЕРНИЦА ЗА МАСАЖА И БАЛАНС
     Liveup Balance Massage Pillow     ШИФРА : LS322 &nb..
640 MKD
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP  РОЛЕР
LIVEUP YOGA FOAM ROLLER ID: LS3764 ГОЛЕМИНА: 91.5 CM БРЕНД:LIVEUP БОЈА:Сина НАМЕНА:РОЛЕРОТ..
1.100 MKD
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP  Тежински елек 5 кг и 10 кг
LIVEUP Тежински елек 5kg ШИФРА: LS3055 БРЕНД: LIVEUP БОЈА: Плава НАМЕНА: Ергономски дизајн пр..
2.800 MKD
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP  Топка за скокање
LIVEUP  Топка за скокање Шифра: LS3220 Состав: PVC Диаметар: 45cм Боја: портокалова Намена..
460 MKD
Врз основа на 0 оценки.
Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2021 Master Sport dooel. All Rights Reserved.