Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!

LIVEUP

Прикажи: Листа / Мрежа
Прикажи:
Сортирај по:
LiveUp Aerobic Step - Степер
Live-Up Aerobic Step - СТЕПЕР ШИФРА: LS3168B БОЈА: ЦРНА+ЗЕЛЕНА БРЕНД: LIVEUP НАМЕНА:Идеално за с..
2.600 MKD
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP Agility cones 20pcs
LIVEUP Конуси за агилност ШИФРА: LS3672 БРЕНД: LIVEUP НАМЕНА: Идеални за вежби за агилност.&..
850 MKD
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP Anchor mount
ANCHOR MOUNT ШИФРА:  LS3685  БРЕНД: LIVEUP НАМЕНА: Куката се користи за да се фикс..
750 MKD
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP Balance Board – ДРВЕНА
LIVEUP Balance Board – ДРВЕНА ШИФРА: LS3150 БОЈА: Дрво боја+црна ГОЛЕМИНА: 39 x 7.5cm НАМЕНА: Др..
1.400 MKD
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP Battle rope 9м
LIVEUP Battle rope 9m ШИФРА: LS3676 БРЕНД: LIVEUP ДОЛЖИНА: 9m БОЈА: Black НАМЕНА Јажето има ..
4.750 MKD
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP Exercise loop
LIVEUP Exercise loop ШИФРА: LS3650-21 БРЕНД: LIVEUP БОЈА: ПЛАВА, ПОРТОКАЛОВА, ЗЕЛЕНА НАМЕНА: Изр..
730 MKD
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP Exercise loop
LIVEUP Exercise loop ШИФРА: LS3650 БРЕНД: LIVEUP БОЈА: ПЛАВА, ПОРТОКАЛОВА, ЗЕЛЕНА НАМЕНА: Рамна..
170 MKD
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP FITNESS SIT-UP BENCH
FITNESS SIT-UP BENCH ШИФРА: LS1209 БРЕНД:LIVEUP БОЈА: ЖОЛТА+ЦРНА ГОЛЕМИНА: 20 X 38 X 1...
5.700 MKD
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP FITNESS WEIGHT BENCH
LIVEUP FITNESS WEIGHT BENCH ШИФРА: LS1102 БРЕНД: LIVEUP БОЈА: ЖОЛТА+ЦРНА ГОЛЕМИНА: 145 X..
12.900 MKD
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP FITNESS WEIGHT BENCH
FITNESS WEIGHT BENCH ШИФРА: LS1101 БРЕНД: LIVEUP БОЈА: ЖОЛТА+ЦРНА ГОЛЕМИНА: 107 X 4..
9.700 MKD
Врз основа на 0 оценки.
LiveUp Jога прстен
LiveUp Јога прстен Јога прстенот е одлична алатка за секој тренинг, ги зајакнува мускулите и ..
1.590 MKD
Врз основа на 0 оценки.
LiveUp Jога цигла
LiveUp Јога цигла ОПИС Лесно се сфаќа тула од пена поддржува држење и стабилност Употреба..
310 MKD
Врз основа на 0 оценки.
Liveup LS3032B Slim Belt with Edge (плава)
Liveup LS3032B Slim Belt with Edge (плава) ШИФРА: LS3032B БРЕНД: LIVEUP БОЈА:Плава НАМЕНА: Ја о..
480 MKD
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP Multi - way expander
LIVEUP LS3659A -Прилагоден за сите нивоа на фитнес -Забавен и за високо ефективни вежби -Со ком..
1.790 MKD
Врз основа на 0 оценки.
LiveUp NBR / Мат за јога 12мм
LiveUp NBR / Мат за јога 12мм   Мат за вежбање Liveup LS3257 има двострани нелизгачки пов..
1.200 MKD
Врз основа на 0 оценки.
Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2023 Master Sport dooel. All Rights Reserved.