Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
LiveUp Aerobic Step - Степер

LiveUp Aerobic Step - Степер

2.600 MKD

без ДДВ: 2.203 MKD
Производител: LIVEUP
Шифра на производ: LS3168B
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Live-Up Aerobic Step - СТЕПЕР
ШИФРА: LS3168B
БОЈА: ЦРНА+ЗЕЛЕНА
БРЕНД: LIVEUP
НАМЕНА:Идеално за сала и за домашен простор

Нелизгачка платформа
2 нивоа 
ДИМЕНЗИИ: 68x28x10-15cm
МАТЕРИЈАЛ: ПВЦ

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2022 Master Sport dooel. All Rights Reserved.