Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Masters Боксерска кукла - Punching Dummy
Masters Боксерска кукла - Punching Dummy Masters Боксерска кукла - Punching Dummy

Masters Боксерска кукла - Punching Dummy

41.290 MKD

без ДДВ: 34.992 MKD
Производител: Masters
Шифра на производ: TLS-A
Достапност (кол. на залиха): На залиха

VS.3 симулатор за борба е најголемиот мултилатерален систем на пазарот, идеален за аеробик, издржливост, брзина и технички тренинг. Испитан е од страна на стручни тренери за боречни спортови и инструктори. Интелегентен, едноставен и ефективен. VS.3 симулаторот отвора нов свет за сите боречки спортови и фитнес спортисти. VS.3 симулаторите за борба им овозможуваат на спортистите за боречки вештини да имаат голем спектар на напади врз телата од симулаторот надвор од спарингот во живо. Со овие симулатори изградете снага, издржливост, брзина и техника преку широката низа на ударни комбинации. VS.3 симолаторот за борба кондиционо ги редефинира тренинзите за боречките вештини и боречките спортови.

 
Име    Кик-бокс опрема       
Шифра    TLS-A       
Боја    Крем       
Материјал    Бокс гума       
Основен материјал    Полиетилен       
Големина    Дијаметар 57*177cm       
Средна Цевка    Гума       
Основа исполнета со вода    96.5kgs       
Основа полна со песок    159kgs       
Големина на кутијата    A за 51*30*129cm B за 57*57*65cm    


 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2024 Master Sport dooel. All Rights Reserved.