Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Јакна Premium Темна Тегет

Јакна Premium Темна Тегет

3.230 MKD 2.660 MKD

без ДДВ: 2.254 MKD
Производител: Lotto
Шифра на производ: Q2301
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина текстил машки:

Модел #: Q2301 Lotto Машка јакна за спорт и рекреација 100% Полиестер

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2021 Master Sport dooel. All Rights Reserved.