Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Masters Нунчаки за тренинг
Masters Нунчаки за тренинг Masters Нунчаки за тренинг Masters Нунчаки за тренинг Masters Нунчаки за тренинг

Masters Нунчаки за тренинг

700 MKD

без ДДВ: 593 MKD
Производител: Masters
Шифра на производ: MST105
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Боја:

Masters Нунчаки Модел #: MST 105

Спецификациja: Нунчаки изработени од пластика  обложени со сунгер поврзани со метален синџир и лагер. Се користат за тренинг. 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2023 Master Sport dooel. All Rights Reserved.