Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
LIVEPRO WEIGHT BAR

LIVEPRO WEIGHT BAR

1.240 MKD

без ДДВ: 1.051 MKD
Производител: LIVEPRO
Шифра на производ: LP8145
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Тежина:

LIVEPRO WEIGHT BAR
ШИФРА: LP8145
БРЕНД: LIVEPRO

Карактеристики:
»Материјал:
»Бар: челична цевка со капакот од пена
»Крајни капачиња: Пластика
»Димензии:
»Дијаметар: 3,0 см
»Должина: 118,5 см

»Боја: црна, шифрирана во боја за секоја големина
»Достапно од 2,0 - 6,0 кг

»Се товари до 150,0 кг


 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2024 Master Sport dooel. All Rights Reserved.