Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
LIVEPRO TRICEPS V BAR

LIVEPRO TRICEPS V BAR

1.990 MKD

без ДДВ: 1.686 MKD
Производител: LIVEPRO
Шифра на производ: LP8192I
Достапност (кол. на залиха): На залиха

LIVEPRO TRICEPS V BAR
ШИФРА: 8192I
БРЕНД: LIVEPRO

Карактеристики:
»Цврст челик со обложени PU-облоги што не се лизнуваат.
»Рачката е погодна за обука на бицепс и трицепс на кабелската кула.
»Ширина: 35,0 см
»Боја: хром / црна

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2024 Master Sport dooel. All Rights Reserved.