Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
LIVEPRO TRICEPS STRAIGHT BAR

LIVEPRO TRICEPS STRAIGHT BAR

2.200 MKD

без ДДВ: 1.864 MKD
Производител: LIVEPRO
Шифра на производ: LP8192H
Достапност (кол. на залиха): На залиха

LIVEPRO TRICEPS STRAIGHT BAR
ID: LP8192H

Карактеристики:
»Цврст челик со ротирачки спој и притиснати PU-капаци што не се лизнуваат.
»Рачката е погодна за обука на бицепс и трицепс на кабелската кула.
»Должина: 50,0 см
»Боја: хром / црна

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2024 Master Sport dooel. All Rights Reserved.