Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
LIVEPRO  ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ ПРИЦВРСТУВАЧ ЗА САЈЛА
LIVEPRO  ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ ПРИЦВРСТУВАЧ ЗА САЈЛА

LIVEPRO ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ ПРИЦВРСТУВАЧ ЗА САЈЛА

2.900 MKD

без ДДВ: 2.458 MKD
Производител: LIVEPRO
Шифра на производ: LP8192A
Достапност (кол. на залиха): На залиха

LIVEPRO ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ ПРИЦВРСТУВАЧ ЗА САЈЛА
ШИФРА: LP8192A
БРЕНД: LIVEPRO

LIVEPRO ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ ПРИЦВРСТУВАЧ ЗА САЈЛА

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • цврст челик со ротирачки зглоб
  • нелизгачки полиуретански рачки
  • соодветно за веслање и трицепс
  • ширина на рачките 38см

БОЈА: хром/црна

За дисциплини: Kрос фит, Функционален тренинг, Фитнес

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2024 Master Sport dooel. All Rights Reserved.