Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
LIVEPRO POWER BARBELS
LIVEPRO POWER BARBELS LIVEPRO POWER BARBELS LIVEPRO POWER BARBELS

LIVEPRO POWER BARBELS

3.560 MKD

без ДДВ: 3.017 MKD
Производител: LIVEPRO
Шифра на производ: LP8140-4/12
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Тежина:

LIVEPRO POWER BARBELS
ШИФРА: LP8140-4/12
БРЕНД: LIVEPRO
НАМЕНА
: Kрос фит, Функционален тренинг, Фитнес

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2024 Master Sport dooel. All Rights Reserved.