Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
LIVEPRO STUDIO DUMBELLS - Странични рачни тегови 1-10кг

LIVEPRO STUDIO DUMBELLS - Странични рачни тегови 1-10кг

730 MKD

без ДДВ: 619 MKD
Производител: LIVEPRO
Шифра на производ: LP8070
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Тежина:

LIVEPRO STUDIO DUMBBELLS - СТРАНИЧНИ РАЧНИ ТЕГОВИ 1-1
шифра: LP8070
бренд: LIVEPRO
боја: плава+црна
тежина: 1-10 KG

СЕ ПРОДАВААТ ВО ПАР

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2024 Master Sport dooel. All Rights Reserved.