Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
LIVEPRO DELUXE REVOLVING V-BAR
LIVEPRO DELUXE REVOLVING V-BAR

LIVEPRO DELUXE REVOLVING V-BAR

2.690 MKD

без ДДВ: 2.280 MKD
Производител: LIVEPRO
Шифра на производ: LP8192B
Достапност (кол. на залиха): На залиха

LIVEPRO DELUXE REVOLVING V-BAR
ШИФРА: LP8192B
БРЕНД: LIVEPRO

За дисциплини: Kрос фит, Функционален тренинг, Фитнес
Карактеристики:

челик со зглоб кој ротира
полиуретански рачки 
соодветно за бицепс и трицепс
ширина: 44 см
 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2024 Master Sport dooel. All Rights Reserved.