Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
LIVEPRO TRICEPS BAR
LIVEPRO TRICEPS BAR

LIVEPRO TRICEPS BAR

4.930 MKD

без ДДВ: 4.178 MKD
Производител: LIVEPRO
Шифра на производ: LP8059
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Тежина:

LIVEPRO TRICEPS BAR
ШИФРА: 8059
БРЕНД: LIVEPRO

За дисциплини: Kрос фит, Функционален тренинг, Фитнес
 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2024 Master Sport dooel. All Rights Reserved.