Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
LIVEPRO Power bag
LIVEPRO Power bag LIVEPRO Power bag LIVEPRO Power bag

LIVEPRO Power bag

3.220 MKD

без ДДВ: 2.729 MKD
Производител: LIVEPRO
Шифра на производ: LP8120
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Тежина:

LIVEPRO POWER BAG 
ШИФРА: 8120
БРЕНД: LIVEPRO
Затворање: Со  патент

За дисциплини: Kрос фит, Функционален тренинг, Фитнес
Надворешена страна - материјал: Вештачка  кожа
Внатрешена страна - материјал: Вештачка  кожа
Полнети со пресувани материјали
Characteristics:
» Material: Industrial grade, thick PVC skin
» Heavy duty nylon straps
» Easy to clean surface
» Air holes and caps allow for air release when compressed
» Sand filling in special liner bag for even weight distribution
» Dimension: 57.0 x 22,0 cm
» available sizes from 5.0 – 25,0 kg (5,0 kg increments)
» Colour: Black
 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2024 Master Sport dooel. All Rights Reserved.