Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Masters Реквизит за тренинг на фокус - човечка глава
Masters Реквизит за тренинг на фокус - човечка глава

Masters Реквизит за тренинг на фокус - човечка глава

5.990 MKD

без ДДВ: 5.076 MKD
Производител: Masters
Шифра на производ: TLS-T
Достапност (кол. на залиха): На залиха
VS.3 симулатор за борба е најголемиот мултилатерален систем на пазарот, идеален за аеробик, издржливост, брзина и технички тренинг. Испитан е од страна на стручни тренери за боречни спортови и инструктори. Интелегентен, едноставен и ефективен. VS.3 симулаторот отвора нов свет за сите боречки спортови и фитнес спортисти. VS.3 симулаторите за борба им овозможуваат на спортистите за боречки вештини да имаат голем спектар на напади врз телата од симулаторот надвор од спарингот во живо. Со овие симулатори изградете снага, издржливост, брзина и техника преку широката низа на ударни комбинации. VS.3 симолаторот за борба кондиционо ги редефинира тренинзите за боречките вештини и боречките спортови.

Шифра    TLS-T       
Боја    Крем       
Димензии    Дијаметар 12.5* Висина 26 cm       
Дијаметар на глава    12.5 cm       
Висина на глава    26 cm       
Внатрешен дијаметар    11.5 cm       
Внатрешна длабочина    6.5 cm       
Материјал    Гума       
Дијаметар на дупка    3cm       
Внатрешно полнење    Вода, Песок или Воздух    


 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2024 Master Sport dooel. All Rights Reserved.