Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!

Lotto

Прикажи: Листа / Мрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Патики Dixie Lunar Сива/Виолетова
Moдел #: Q5104 Женски патики. Платно однадвор, ѓон- .вулканизирана гума..
1.780 MKD 1.190 MKD
Врз основа на 0 оценки.
Патики Dixie Бела/Тегет
Mодел #: Q4435 Машки патики. Платно однадвор, ѓон- .вулканизирана гума..
1.780 MKD 1.190 MKD
Врз основа на 0 оценки.
Патики Newbeat II W Бела/Светла виолетова
Moдел #:  N8396 Женски патики. Горниште- синтетичка кожа и полиуретан, ЕВА влошка и долен дел Е..
3.990 MKD 2.290 MKD
Врз основа на 0 оценки.
Патики Set Ace XI
Модел #: S7368 Патики за тенис.Горниште- синтетичка кожа ЕВА влошка и долен дел ЕВА...
1.750 MKD 1.330 MKD
Врз основа на 0 оценки.
Патики Stadio Azzurri Cup ID
Модел #: L5532 Патики за фудбал. Горниште- синтетичка кожа, ЕВА влошка и долен дел ЕВА...
3.830 MKD 2.290 MKD
Врз основа на 0 оценки.
Патики Swing III Бела/Сина
Moдел #: N4433 Женски патики за тенис.Горниште- синтетичка кожа ЕВА влошка и долен дел ЕВА...
3.880 MKD 2.390 MKD
Врз основа на 0 оценки.
Патики T-Effect VI Бела/Сина
Модел #: R0025 Машка патика за тенис. Горниште- синтетичка кожа, ЕВА влошка и долен дел ЕВА...
4.170 MKD 2.990 MKD
Врз основа на 0 оценки.
Патики Talento Due TF
Модел #: M6201 Патики за фудбал. Горниште- синтетичка кожа и полиамид, ЕВА влошка и долен дел ЕВА...
3.420 MKD 1.990 MKD
Врз основа на 0 оценки.
Патики Torcida VI ID
Модел #: N8541 Патики за фудбал. Горниште- синтетичка кожа и полиамид, ЕВА влошка и долен дел ЕВА...
3.990 MKD 2.300 MKD
Врз основа на 0 оценки.
Патики Torcida XI ID JR L
Модел #: R2832 Детски патики за фудбал. Горниште синтетичка кожа, долен дел ЕВА...
2.800 MKD 1.890 MKD
Врз основа на 0 оценки.
Патики Vienna III CL S. Бела/Црвена
Mодел #: N8423 Патики за деца. Горниште-синтетичка кожа, влошка- ЕВА и долниот дел ЕВА...
2.800 MKD 1.790 MKD
Врз основа на 0 оценки.
Поло маица Athletic
Moдел #: L0050 Машка маица за спорт и рекреација, направена од 100%Памук...
2.050 MKD 1.190 MKD
Врз основа на 0 оценки.
Поло маица Cap Italia BN
Mодел #: N0366 Машка маица за спорт и рекреација, направена од 100%Памук...
2.190 MKD 1.350 MKD
Врз основа на 0 оценки.
Поло маица Cita' Roma Бела
Moдел #: K9474 Машка маица за спорт и рекреација, направена од 95%Памук, 5% Полиестер...
2.280 MKD 1.190 MKD
Врз основа на 0 оценки.
Поло маица Crown Бела/Тегет
Модел #: N5859 Маица за спорт и рекреација 100% Памук..
3.260 MKD 1.990 MKD
Врз основа на 0 оценки.
Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2021 Master Sport dooel. All Rights Reserved.