Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Патики Dixie Lunar Бела/Розева

Патики Dixie Lunar Бела/Розева

1.780 MKD 1.190 MKD

без ДДВ: 1.008 MKD
Производител: Lotto
Шифра на производ: Q5103
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина обувки женски:

Mодeл #: Q5103 Женски патики. Платно однадвор, ѓон- .вулканизирана гума

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2023 Master Sport dooel. All Rights Reserved.