Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
LIVEPRO FUNCTIONAL CORNER

LIVEPRO FUNCTIONAL CORNER

0 MKD

без ДДВ: 0 MKD
Производител: LIVEPRO
Шифра на производ: LP-GS-FC-L-1
Достапност (кол. на залиха): По нарачка

LIVEPRO FUNCTIONAL CORNER

ШИФРА: GS-FC-L-1
БРЕНД: LIVEPRO

GAINSA новата марка на LIVEPRO со решенија за иновативно складирање на опрема во просторијата за обука без разлика дали е во училницата или како интегрирана функционална област во паркот на опрема за јачина. Денес училницата има многу различни димензии и дизајни, безбедноста и заштедата на просторот се од големо значење. Со GAINS можете да ги соберете двете страни, ефективно комбинирајќи ја функцијата за управување со просторот и максимизирање на областа за обука. Тоа е совршено решение за поставување на опремата и во зависност од моделот или сопствен дизајн може да се активира и на сложениот уред за обука.

Во овој случај тоа е компактно решение за агол. Исто така, достапна е повлечна лента и 2 прилози за трене на располагање итн.

Спецификација на производи за складирање:
»10 гимнастички душеци во должина до 140,0 см.
»4 х бугарска торба или торба за напојување
»Три пара гира од секаков вид.
»2 фиоки за секоја мала опрема.
»4 x топла гимнастика
»6 x wallидна топка
»10 х медицинска топка
»1 поставени дискови за координација
»1 поставени конуси за координација
»1 пакет координативни столбови
»Најмалку 5 или повеќе котлети од секаков вид.
»2 x биланс тренер

Карактеристики:
»Материјал: челик со облога во прав
»Димензии:
»Ширина: 330,0 см
»Длабочина: 200,0 см
»Висина: 245,0 см
»Боја: црна / бела / сребрена / прилагодена
»Поставувањето на подот е поволно.
»Испораката следи без опрема.

Областа за обука што треба да се испланира:
561,0 x 358,0 см

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2021 Master Sport dooel. All Rights Reserved.