Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
LIVEPRO ВРЕЌА ЗА БОКС (СЕ ПОЛНИ СО ВОДА)
LIVEPRO ВРЕЌА ЗА БОКС (СЕ ПОЛНИ СО ВОДА)

LIVEPRO ВРЕЌА ЗА БОКС (СЕ ПОЛНИ СО ВОДА)

4.800 MKD

без ДДВ: 4.068 MKD
Производител: LIVEPRO
Шифра на производ: LP8606
Достапност (кол. на залиха): На залиха
LIVEPRO  ВРЕЌА ЗА БОКС (ПОЛНА СО ВОДА)
ШИФРА: LP8606
БРЕНД: LIVEPRO
LIVEPRO  ВРЕЌА ЗА БОКС (се полни со вода), ја користи моќта на водата преку едноставност и иновации. Со употреба на вода наместо песок или други материјали што обично се користат за пополнување тешки вреќи, ние создадовме идеален уред за тренинг. Стандардната надворешна обвивка е доволно цврста за да издржи удари на професионално ниво, додека флексибилниот центар исполнет со вода ја апсорбира вашата вложена кинетичка енергија, што резултира со помалку болки, помалку повреди, зголемена издржливост и поефикасно тренирање.
Водената боксерска вреќа е дизајнирана, моделирана по човечката форма, која е 60% вода, што резултира во пореално чувство кога тренирате. Лични тренери од врвна класа, спортски сали, почетници и професионални борци ја користат оваа вреќа за удирање, за да ја подобрат издржливоста, координацијата и физичката сила, што резултира со победи на турнири, шампионски победи и целокупна подобра физичка подготвеност. Ќе бидете воодушевени кога ќе ја почувствувате разликата по првиот удар на торбата за пробивање вода исполнета со вода и се прашувате зошто некогаш користевте тврда, застарена и традиционална вреќа за удирање на прво место.
Димензии: 58,0 х 45,0 см
Тежина со полнење: 40,0 кг
Боја: бела / црна

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Поврзани производи
Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2021 Master Sport dooel. All Rights Reserved.