Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
LIVEPRO RESISTANCE BAR
LIVEPRO RESISTANCE BAR

LIVEPRO RESISTANCE BAR

1.800 MKD

без ДДВ: 1.525 MKD
Производител: LIVEPRO
Шифра на производ: LP8400
Достапност (кол. на залиха): На залиха
LIVEPRO RESISTANCE BAR
ШИФРА: LP8400
БРЕНД: LIVEPRO

LIVEPRO Resistance Bar може да биде опремена со различни нивоа на затегнатост, кои се лесни, средни и тешки. Може слободно да се прилагоди, главно, за да се практикува координацијата на телото. Тоа е алатка за обука на силата на целото тело што работи заедно со производи и додатоци за отпорност на Livepro. Краевите на двојниот карабински приклучок му овозможуваат на корисникот да тренира со целиот спектар на цевки за напојување од 10 lbs до 100 lbs. Добијте повеќе нивоа на отпор за мноштво вежби. Користете го Сидрото на вратата за дополнителен опсег опции за вежбање.

Карактеристики:
Материјал:
»Челична цевка / црна боја
»Капак за пена / сина боја

Димензија:
»Должина: 110,0 см
»Дијаметар: 2,5 см

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2021 Master Sport dooel. All Rights Reserved.