Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
LIVEPRO ДАСКА ЗА БАЛАНС

LIVEPRO ДАСКА ЗА БАЛАНС

2.450 MKD

без ДДВ: 2.076 MKD
Производител: LIVEPRO
Шифра на производ: LP8362
Достапност (кол. на залиха): На залиха
LIVEPRO ДАСКА ЗА БАЛАНС
ШИФРА: LP8362
БРЕНД: LIVEPRO
Се користи целото тело. Даската е направена од дрво и има нелизгава површина. Лесното тркалање и исклучително стабилен валјак ги намалува вибрациите, бучавата и го штити подот од абразија.
Карактеристики:
Материјал: Дрво
»Должина: 79,0 см
»Ширина: 20,0 см
»Висина: 13,0 см
»Боја: кафеава / црна

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2021 Master Sport dooel. All Rights Reserved.