Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
KWON Штитник за потколено и стопало еластичен Senior  Бел

KWON Штитник за потколено и стопало еластичен Senior Бел

1.500 MKD

без ДДВ: 1.271 MKD
Производител: KWON
Шифра на производ: 4050803
Достапност (кол. на залиха): На залиха
КВОН Штитник за потколено Модел #: 4050803
Еластичен штитник за потколено и стапало CE
Безбедноста е најважниот услов во било кој спорт. Квон штитникот за потколено и стопало е направен од издржлив, еластичен завој (тип на материјалот) кој нуди дополнителен степен на поддршка.10 мм слој на пена поставена на проблематичните области, го намалува ризикот од појава на модринки. Памук материјалот не ја иритира кожата и може да се пере до 30 ° C. Се продава во пар.
 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2020 Master Sport dooel. All Rights Reserved.