Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!

LIVEPRO

Прикажи: Листа / Мрежа
Прикажи:
Сортирај по:
LIVEPRO БОКСЕРСКА ВРЕЌА  150 цм
LIVEPRO Boxing bag ID : LP8602  Опис: Цврста и за секојдневна употреба, вреќа за удирање, изр..
13.200 MKD
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO Вреќа со песок 4х5кг
LIVEPRO ВРЕЌА СО ПЕСОК ШИФРА: LP8121 БРЕНД: LIVEPRO НАМЕНА : 6 Зафати за неограничени можности ..
2.780 MKD
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO Гимнастички карики-дрвени
Дрвени гимнастички карики ШИФРА: LP8123 БРЕНД: LIVEPRO БОЈА: ДРВЕНИ НАМЕНА: Дрвените карики на а..
4.200 MKD
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO ДАСКА ЗА БАЛАНС
LIVEPRO ДАСКА ЗА БАЛАНС ШИФРА: LP8362 БРЕНД: LIVEPRO Се користи целото тело. Даската е направена ..
2.450 MKD
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO КРЕДА (МАГНЕЗИУМ) ЗА ТЕРЕТАНА
LIVEPRO  КРЕДА(МАГНЕЗИУМ) ЗА ВО ТЕРЕТАНА   ШИФРА: LP8190 БРЕНД: L..
550 MKD
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO Мултифункционална клупа
LIVEPRO МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА КЛУПА ШИФРА: LP8241 СОСТАВ: ПЛАСТИКА / ГУМА ДИМЕНЗИИ: 121Lx33Wx20-35.5H..
14.900 MKD
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO ПАРАЛЕТИ
LIVEPRO PARALLETTES ШИФРА: LP8161 БОЈА:ПЛАВА БРЕНД: LIVEPRO ДИМЕНЗИИ: L 60sm, H 75sm, W 40s..
4.900 MKD
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO ПОДЛОГА ЗА АГИЛНОСТ
LIVEPRO ПОДЛОГА ЗА АГИЛНОСТ LP8621 Тешка, издржлива, рециклирана гума, која што при употреба не пр..
2.800 MKD
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO ПОДЛОГА ЗА БАЛАНС
LIVEPRO ПОДЛОГА ЗА БАЛАНС ШИФРА: LP8360  БРЕНД: LIVEPRO БОЈА: Црна НАМЕНА: Подлогата за веж..
2.890 MKD
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO ПОДЛОГА ЗА СТОМАЧНИ
LIVEPRO ПОДЛОГА ЗА СТОМАЧНИ ШИФРА LP8345 БРЕНД: LIVEPRO БОЈА: ЦРНА+СИВА..
1.260 MKD
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO Полутопка за баланс
LIVEPRO Топка за баланс Шифра: LP8211 Боја: Сива / Сина  Големина: 62 X 22 X 62 см Нам..
6.290 MKD
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO РЕКВИЗИТ ЗА АГИЛНОСТ
LIVEPRO РЕКВИЗИТ ЗА АГИЛНОСТ ШИФРА: LP8612 БРЕНД: БОЈА: ПЛАВА ГОЛЕМИНА: 49cm НАМЕНА: 6..
1.390 MKD
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO РЕКВИЗИТ ЗА ЕКСПЛОЗИВНА МОЌ
LIVEPRO  EXPLOSIVE POWER TRAINER   ШИФРА: LP8425 БРЕНД: LIVEPRO ..
4.090 MKD
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO РЕКВИЗИТ ЗА ЕКСПЛОЗИВНА МОЌ
LIVEPRO  EXPLOSIVE POWER TRAINER   ШИФРА: LP8426 БРЕНД: LIVEPRO ..
4.200 MKD
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO СЕТ НА ЛАСТИЦИ ЗА ОТПОР
LIVEPRO СЕТ НА ЛАСТИЦИ ЗА ОТПОР ШИФРА: LP8412 БРЕНД: LIVEPRO БОЈА: ПЛАВА, ЦРНА, ЗЕЛЕНА, ЦРВЕНА Н..
690 MKD
Врз основа на 0 оценки.
Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2024 Master Sport dooel. All Rights Reserved.