Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
KWON Нож за тренинг алуминиум Црно/Сребрен
KWON Нож за тренинг алуминиум Црно/Сребрен

KWON Нож за тренинг алуминиум Црно/Сребрен

1.400 MKD

без ДДВ: 1.186 MKD
Производител: KWON
Шифра на производ: 8020022
Достапност (кол. на залиха): На залиха
КВОН Нож за тренинг алуминиум Модел #: 8020022
Алуминиумски нож за реален тренинг, самоодбрана, направен од алуминиум и пластика, долг 25cm.

* Ве молиме прочитајте ги поединостите за купување во делот ИНФОРМАЦИИ - УПАТСТВА И ГАРАНЦИЈА на дното од сајтот

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2024 Master Sport dooel. All Rights Reserved.