Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!

SMAI

Прикажи: Листа / Мрежа
Прикажи:
Сортирај по:
DRAGON Штитник за подлакт ТКД
DRAGON - штитник за подлакт  DRG 40679 Врвен квалитет на штитник за подлактица изработен од п..
690 MKD
Врз основа на 0 оценки.
SMAI WKF Градник
SMAI WKF Градник Модел #:BPWKF Officially approved by the WKF (World Karate Federation) Mandatory ..
2.990 MKD
Врз основа на 0 оценки.
SMAI WKF женски штитник за гради
SMAI WKF женски штитник за гради модел # SFCG WKF Официјално одобрени од WKF (Светската карате феде..
2.590 MKD
Врз основа на 0 оценки.
SMAI WKF Карате униформа  Competition ribbed EU
СМАИ Карате униформа Модел #: AS-006WKF Стил на јакната : Европски крој Mатеријал: 35% Памук, 65% ..
2.290 MKD
Врз основа на 0 оценки.
SMAI WKF Кимоно-униформа за карате SX-KATA-GOLD 14oz
СМАИ WKF Униформа за карате 14 oz Модел #: SX-KATA-GOLD Премиум квалитет со дупло брусено платно -..
7.700 MKD
Врз основа на 0 оценки.
SMAI WKF Појас син
СМАИ WKF Појас Модел #: SM B001BLWKF Син Појас WKF  за натпревар, изработен од 100% Паму..
340 MKD
Врз основа на 0 оценки.
SMAI WKF појас Црвен
СМАИ WKF Појас Модел #: SM B001RWKF Црвен Појас  со WKF лого за натпревар, изработен од 1..
340 MKD
Врз основа на 0 оценки.
SMAI WКF Карате ракавици сини
SMAI ВКФ Kарате ракавици Модел #: SM P101 WKFR "SMAI WKF Одобрени Ракавици: SMAI WKF заштитниците с..
1.350 MKD
Врз основа на 0 оценки.
SMAI WКF Карате ракавици црвени
SMAI ВКФ Kарате ракавици Модел #: SM P101 WKFR "SMAI WKF Одобрени Ракавици: SMAI WKF заштитниците с..
1.350 MKD
Врз основа на 0 оценки.
SMAI Боксерска вреќа 125-155-185 цм
СМАИ ВРЕЌА ЗА БОКС Модел #:SMBPB 125-155-185 Направена за:Тренинг 125,155 и 185 cm -ПВ..
10.300 MKD
Врз основа на 0 оценки.
Smai Голем кружен фокусер - Boxers
Smai Кружен фокусер - Boxers  Model #: PT65-CH Дизајниран е за употреба во кондиционен трен..
3.100 MKD
Врз основа на 0 оценки.
SMAI Градник - TKD
SMAIn Градник -  Модел #: SM 40435 Двостран градник со ЕВА полнење. Со велкро затворање. &nbs..
1.940 MKD
Врз основа на 0 оценки.
SMAI Долен дел кимоно Црно
SMAI Долен дел кимоно Модел #: C033B160 35% памук, 65% полиестер лесни панталони за боречки вештини..
950 MKD
Врз основа на 0 оценки.
SMAI Душеци двобојни 20mm
SMAI Душеци двобојни Модел #: M025HTKD Овие татами се одлични за TKD или Карате.Нивната употреба ну..
1.420 MKD
Врз основа на 0 оценки.
SMAI ЕКФ Kарате ракавици црвени
SMAI ЕКФ Kарате ракавици Модел #: SM P101 EKFR "SMAI EKF Одобрени Ракавици: SMAI EKF заштитниците с..
1.140 MKD 990 MKD
Врз основа на 0 оценки.
Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2022 Master Sport dooel. All Rights Reserved.