Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!

SMAI

Прикажи: Листа / Мрежа
Прикажи:
Сортирај по:
DRAGON Штитник за потколено – ТКД
DRAGON Штитник за потколено Модел #: DRG40653 Штитник за потколено изработен од Полиуретан, лиен со..
950 MKD
Врз основа на 0 оценки.
DRAGON Штитник за раце ТКД
DRAGON - штитник за подлакт  DRG 40679 Врвен квалитет на штитник за подлактица изработен од п..
690 MKD
Врз основа на 0 оценки.
SMAI WKF  кимоно за карате KATA KAMINARI 14 Oz
SMAI WKF KARATE GI KATA 14 oz  Модел #: KAMINARI ВКФ карате униформа Kaminari  е ..
8.800 MKD
Врз основа на 0 оценки.
SMAI WKF Женски штитник за гради
SMAI WKF женски штитник за гради модел # SFCG WKF Официјално одобрени од WKF (Светската карате феде..
2.990 MKD
Врз основа на 0 оценки.
SMAI WKF Карате кимоно  Competition ribbed EU
СМАИ Карате униформа Модел #: AS-006WKF Стил на јакната : Европски крој Mатеријал: 35% Памук, 65% ..
2.520 MKD
Врз основа на 0 оценки.
SMAI WKF Појас син
СМАИ WKF Појас Модел #: SM B001BLWKF Син Појас WKF  за натпревар, изработен од 100% Паму..
400 MKD
Врз основа на 0 оценки.
SMAI WKF појас Црвен
СМАИ WKF Појас Модел #: SM B001RWKF Црвен Појас  со WKF лого за натпревар, изработен од 1..
400 MKD
Врз основа на 0 оценки.
SMAI WKF Штитник за гениталии
СМАИ WKF Штитник за гениталии Модел #: SM B141K Надворешна заштита за машки препони. Јаглеродни в..
750 MKD
Врз основа на 0 оценки.
SMAI WKF Штитник за граден кош
SMAI WKF Градник Модел #:BPWKF Officially approved by the WKF (World Karate Federation) Mandatory ..
2.990 MKD
Врз основа на 0 оценки.
SMAI WКF Карате ракавици сини
SMAI ВКФ Kарате ракавици Модел #: SM P101 WKFR "SMAI WKF Одобрени Ракавици: SMAI WKF заштитниците с..
1.890 MKD
Врз основа на 0 оценки.
SMAI WКF Карате ракавици сини 2019-2023
SMAI ВКФ Kарате ракавици Модел #: SM P101 WKFR "SMAI WKF Одобрени Ракавици: SMAI WKF заштитниците с..
1.890 MKD
Врз основа на 0 оценки.
SMAI WКF Карате ракавици црвени
SMAI ВКФ Kарате ракавици Модел #: SM P101 WKFR "SMAI WKF Одобрени Ракавици: SMAI WKF заштитниците с..
1.890 MKD
Врз основа на 0 оценки.
SMAI WКF Карате ракавици црвени 2019-2023
SMAI ВКФ Kарате ракавици Модел #: SM P101 WKFR "SMAI WKF Одобрени Ракавици: SMAI WKF заштитниците с..
1.890 MKD
Врз основа на 0 оценки.
SMAI Боксерска вреќа 125-155-185 цм
СМАИ ВРЕЌА ЗА БОКС Модел #:SMBPB 125-155-185 Направена за:Тренинг 125,155 и 185 cm -ПВ..
12.300 MKD
Врз основа на 0 оценки.
Smai Голем кружен фокусер - Boxers
Smai Кружен фокусер - Boxers  Model #: PT65-CH Дизајниран е за употреба во кондиционен трен..
3.100 MKD
Врз основа на 0 оценки.
Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2024 Master Sport dooel. All Rights Reserved.