Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!

KWON

Прикажи: Листа / Мрежа
Прикажи:
Сортирај по:
KWON WKF Карате униформа за кумите -Competitive
КВОН WKF Карате Униформа Модел #:1103 Екстра лесна и екстремно популарна карате униформа за кумите ..
4.630 MKD
Врз основа на 0 оценки.
KWON WKF Кимоно-униформа за карате  Kata  12oz  бела
KВОН WKF Униформа за карате Модел #:1113 Специјално дизајнирана за Ката следбеници. Изработена е од..
7.200 MKD
Врз основа на 0 оценки.
KWON WKF Униформа  за карате Premium 11 Oz Бела
KВОН Униформа за карате Модел #:1119 За оние кои го прифаќаат само најдобриот квалитет на раскошнат..
7.800 MKD
Врз основа на 0 оценки.
KWON WKF Униформа за карате Premium 8 oz  Бела
KВОН WKF Униформа за карате Модел #:1118 Униформа за карате, изработена од 100 % Памук...
6.480 MKD
Врз основа на 0 оценки.
KWON Џудо кимоно- униформа за тренинг со ленти
КВОН Џудо униформа Модел #:1310 Лесна униформа за почетници направена од 100% памук со висок квалит..
5.340 MKD
Врз основа на 0 оценки.
KWON Џудо униформа Economy
КВОН Џудо униформа Модел #:1301 Лесна униформа за почетници направена од 100% памук со висок квалит..
4.790 MKD
Врз основа на 0 оценки.
KWON Бокс вреќа полнета Црна 1m, 1.2m ,1.5m
КВОН  Бокс вреќа Модел #:4080390 Изработена од црн винил. Најновата серија е со вметната пена,..
10.230 MKD
Врз основа на 0 оценки.
KWON Бокс маица Light Сина
КВОН  Бокс маица Модел #:20152 Лесна маица за бокс без ракави. Изработена од лесен материјал 1..
530 MKD
Врз основа на 0 оценки.
KWON Бокс маица Light Црвена
КВОН  Бокс маица Модел #:20138 Леснa боксерска маица со функционално молекуларно намалување. Н..
1.080 MKD
Врз основа на 0 оценки.
KWON Бокс ракавици Ergo Champ Црвени
КВОН  Бокс ракавици Модел #:40022 "Нов топ модел на ракавици во KWON за аматерски бокс и ..
6.900 MKD
Врз основа на 0 оценки.
KWON Влечки Aзиатик
КВОН Влечки Азиатик Модел #: 60010 Горниот слој им е направен од оризова слама,а ѓонот од ева пена...
790 MKD
Врз основа на 0 оценки.
KWON Еспадрили Kung Fu  Црни
КВОН Еспадрили Модел #: 60440 Традиционални, лесни Кунг Фу Еспадрили-платнени.Тенки, еластична гума..
1.100 MKD
Врз основа на 0 оценки.
KWON Заштитна гума за заби  Professional Безбојна
КВОН  Заштитна гума за заби Модел #: 4009660 Специјално избалансирана густина и слоевитост за ..
2.600 MKD
Врз основа на 0 оценки.
KWON Заштитна гума за заби  Ventilate Безбојна
КВОН  Заштитна гума за заби Модел #: 5009640 Висока удобност при носењето преку минималната не..
1.260 MKD
Врз основа на 0 оценки.
KWON Нож за тренинг алуминиум Црно/Сребрен
КВОН Нож за тренинг алуминиум Модел #: 8020022 Алуминиумски нож за реален тренинг, самоодбрана, нап..
1.400 MKD
Врз основа на 0 оценки.
Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2024 Master Sport dooel. All Rights Reserved.