Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!

DRAGON

Прикажи: Листа / Мрежа
Прикажи:
Сортирај по:
DRAGON UPPERCUT Бокс вреќа Црна/црвена 50 kg
DRAGON  Бокс вреќа  UPPERCUT Модел #103991-p Изработена од црн винил. Најновата сери..
14.900 MKD
Врз основа на 0 оценки.
DRAGON WREKINGБокс вреќа Црна/црвена
DRAGON  Бокс вреќа топка WREKING Модел #10399-p Изработена од црн винил. Најновата серија..
16.500 MKD
Врз основа на 0 оценки.
DRAGON Бокс вреќа 1 м  полнета
DRAGON Бокс вреќа Модел #:VREKA 100 SM Изработена од црн винил. Најновата серија е со вметната пена..
7.900 MKD
Врз основа на 0 оценки.
DRAGON Бокс вреќа 1.2M  полнета Црна
DRAGON Бокс вреќа Модел #:VREKA 1.2 Изработена од црн винил. Најновата серија е со вметната пена,пр..
12.300 MKD
Врз основа на 0 оценки.
DRAGON Бокс вреќа 1.5M  полнета Црна
DRAGON Бокс вреќа Модел #:VREKA 1.5 Изработена од црн винил. Најновата серија е со вметната пена,пр..
13.500 MKD
Врз основа на 0 оценки.
DRAGON Бокс вреќа 2 m  полнета Црна
DRAGON Бокс вреќа Модел #:VREKA 2 Изработена од црн винил. Најновата серија е со вметната пена,приј..
21.900 MKD
Врз основа на 0 оценки.
DRAGON Бокс вреќа 80см  полнета
DRAGON Бокс вреќа Модел #:VREKA 80 SM Изработена од црн винил. Најновата серија е со вметната пена,..
5.660 MKD
Врз основа на 0 оценки.
DRAGON Бокс вреќа 90см  полнета
DRAGON Бокс вреќа Модел #:VREKA 90 SM Изработена од црн винил. Најновата серија е со вметната пена,..
6.490 MKD
Врз основа на 0 оценки.
DRAGON Ракавици за бокс бело црвени 10оз и 12оз
Dragon CARBON White/red Boxing Glove *CARBON Boxing Glove е серија која се истакнува со својот дизај..
3.150 MKD
Врз основа на 0 оценки.
DRAGON Ракавици за бокс црно црвени 10оз и 12оз
Бокс ракавици " Високо квалитетна вештачка кожа. Боја : црно/црвена  Големина : 10 oz Број..
3.150 MKD
Врз основа на 0 оценки.
DRAGON рачен Фокусер 1 ком
DRAGON Рачен фокусер Модел #: DR 40223-p Фокусер за вежбање на удар со полна сила  во Боречки ..
1.450 MKD
Врз основа на 0 оценки.
DRAGON Штитник за тело
DRAGON Штитник за тело Модел #:11970 Изработен од полиестер.   ..
1.990 MKD
Врз основа на 0 оценки.
Dragon MMA "BIG BOSS" Ракавици црвено/црни
Dragon  MMA  BIG BOSS Ракавици Модел #: 30256-P Ракавици напаравени од цврста вештачка ко..
2.250 MKD
Врз основа на 0 оценки.
Dragon MMA "FIGHTER" Ракавици Црни
Dragon  MMA  FIGHTER Ракавици Модел #: 30254-P Ракавици напаравени од цврста вештачка кож..
2.250 MKD
Врз основа на 0 оценки.
Dragon MMA "KICKER" Ракавици Црни
Dragon  MMA KICKER Ракавици Модел #: 30253-P Ракавици напаравени од цврста вештачка кожа со ја..
2.380 MKD
Врз основа на 0 оценки.
Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2024 Master Sport dooel. All Rights Reserved.