Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
MASTERS Јаже за скокање кожа

MASTERS Јаже за скокање кожа

650 MKD

без ДДВ: 551 MKD
Производител: Masters
Шифра на производ: MST021
Достапност (кол. на залиха): На залиха

МАСТЕРС Кожно јаже за скокање Модел #:MST021
+ Природна кожа.
+ Прецизно со топчести лежишта (ЛАГЕРИ) за екстра брзина.
+ Обликувани и полирани дрвени рачки.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2019 Master Sport dooel. All Rights Reserved.