Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
LIVEUP Exercise loop

LIVEUP Exercise loop

150 MKD

без ДДВ: 127 MKD
Шифра на производ: LS3650
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Силина на отпор:

LIVEUP Exercise loop
ШИФРА: LS3650
БРЕНД:
LIVEUP
БОЈА: ПЛАВА, ПОРТОКАЛОВА, ЗЕЛЕНА
НАМЕНА: Рамна и мазна конструкција на латекс.
Се користи за зајакнување, тон, форма и рехабилитација на мускулите, или за физикална терапија.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2020 Master Sport dooel. All Rights Reserved.