Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
LIVEUP Гимнастички карики-пластика

LIVEUP Гимнастички карики-пластика

2.300 MKD

без ДДВ: 1.949 MKD
Шифра на производ: LS3675
Достапност (кол. на залиха): На залиха
ШИФРА: LS3675
БРЕНД: LIVEUP
НАМЕНА: Вклучува 2 пластични прстена, ремени и токи. прстените се изработени од пластика - издржуваат 1 тон тежина (2,000lbs.)
Неограниче број на вежби кои го ангажираат целото тело и се создаваат издолжени, силни мускули.
 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2019 Master Sport dooel. All Rights Reserved.