Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
MASTERS Заштитна гума за заби сениор транспарент
MASTERS Заштитна гума за заби сениор транспарент

MASTERS Заштитна гума за заби сениор транспарент

250 MKD

без ДДВ: 212 MKD
Производител: Masters
Шифра на производ: MST016
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Боја:

МАСТЕРС Единечна гума за заби Модел #:MST016
Направена за: СПАРИНГ
- Одличен дизајн, кој овозможува сопствено лиење на гумата со помош на врела вода со цел да се зголеми заштитата и удобноста.
- Со централен канал за дишење, кој овозможува непречен проток на воздух.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2024 Master Sport dooel. All Rights Reserved.