Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Masters Појас за боречки вештини-Портокалов
Masters Појас за боречки вештини-Портокалов Masters Појас за боречки вештини-Портокалов Masters Појас за боречки вештини-Портокалов Masters Појас за боречки вештини-Портокалов Masters Појас за боречки вештини-Портокалов Masters Појас за боречки вештини-Портокалов

Masters Појас за боречки вештини-Портокалов

300 MKD

без ДДВ: 254 MKD
Производител: Masters
Шифра на производ: MST0051
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина будо појаси:

Masters Појас Модел #: 0051
Појас, направен од 100% Памук. 
 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2024 Master Sport dooel. All Rights Reserved.