Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
LIVEUP Јаже за скококање

LIVEUP Јаже за скококање

720 MKD

без ДДВ: 610 MKD
Производител: LIVEUP
Шифра на производ: LS3114
Достапност (кол. на залиха): На залиха
LIVEUP Јаже за скококање
ШИФРА
: LS3114
СОСТАВ : ПВЦ / ПЕНА
ДИМЕНЗИИ : 05.х275
БОЈА : СИНА 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2024 Master Sport dooel. All Rights Reserved.