Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
MASTERS Кимоно за BJJ Црно
MASTERS Кимоно за BJJ Црно

MASTERS Кимоно за BJJ Црно

5.100 MKD

без ДДВ: 4.322 MKD
Производител: Masters
Шифра на производ: MST0169
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина на униформи за Б.вештини:

MASTERS Униформа за BJJ црно
#
:MST0169
Оваа  униформа со 
BJJ крој  е изработена од 80% полиестер и 20%  памук / 450 gr. Униформата е удобна и дизајнирана е за секојдневен тренинг. Униформата е во црна боја и доаѓа  без појас. Да се пере на температура до 40 степени.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2024 Master Sport dooel. All Rights Reserved.