Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
LIVEUP Топло/ладен ролер за терапија

LIVEUP Топло/ладен ролер за терапија

430 MKD

без ДДВ: 364 MKD
Производител: LIVEUP
Шифра на производ: LS5061
Достапност (кол. на залиха): На залиха
LIVEUP Топло/ладен ролер за терапија
ШИФРА: LS5061

ДЕТАЛИ
Идеален за ублажување на болката од плантарен фасцитис, ергономската форма се контури до лакот на стапалото додека текстураната површина обезбедува ефект на месење.
Топло/ладно технологија му овозможува на ролерот да ја одржува температурата до 20 минути топла или ладна терапија.
Ставете го во топла вода или замрзнете за дополнително олеснување.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2023 Master Sport dooel. All Rights Reserved.