Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
LIVEUP Топчиња за масажа
LIVEUP Топчиња за масажа LIVEUP Топчиња за масажа

LIVEUP Топчиња за масажа

560 MKD

без ДДВ: 475 MKD
Производител: LIVEUP
Шифра на производ: LS3311
Достапност (кол. на залиха): На залиха
LIVEUP ТОПЧИЊА ЗА МАСАЖА
ШИФРА: LS3311

Топчињата за вежбање се направени од термопластична гума и ја задржуваат својата првобитна форма откако ќе се компресираат неколку пати.
Спречува вкочанетост, ја зголемува флексибилноста, ја ублажува болката во зглобовите, го намалува стресот и ја ублажува мускулната напнатост.
Вклучува 3 топки
Дијаметар: 2,25

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2023 Master Sport dooel. All Rights Reserved.