Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
HEAVY SPEED JUMP ROPE PREMIUM
HEAVY SPEED JUMP ROPE PREMIUM HEAVY SPEED JUMP ROPE PREMIUM

HEAVY SPEED JUMP ROPE PREMIUM

1.490 MKD

без ДДВ: 1.263 MKD
Производител: Masters
Шифра на производ: MST 8289
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Боја:

MASTERS ЈАЖЕ ЗА СКОКАЊЕ СО ТЕГ 700 gr
ШИФРА: MST 8289
БРЕНД: MASTERS
БОЈА: ЦРВЕНО/ЦРНА

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2022 Master Sport dooel. All Rights Reserved.