Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
MASTERS Eco frendly ЈОГА ПОДЛОГА 4мм
MASTERS Eco frendly ЈОГА ПОДЛОГА 4мм MASTERS Eco frendly ЈОГА ПОДЛОГА 4мм MASTERS Eco frendly ЈОГА ПОДЛОГА 4мм MASTERS Eco frendly ЈОГА ПОДЛОГА 4мм MASTERS Eco frendly ЈОГА ПОДЛОГА 4мм

MASTERS Eco frendly ЈОГА ПОДЛОГА 4мм

1.290 MKD

без ДДВ: 1.093 MKD
Производител: Masters
Шифра на производ: 3231 Eco
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Боја:

MASTERS ПВЦ ЈОГА ПОДЛОГА
ШИФРА: 3231 Eco
СОСТАВ: ПВЦ
ГОЛЕМИНА: 173см x 61cm x 4мм
БОЈА: РОЗЕВА / СИВА 

НАМЕНА: ПОВРШИНАТА НА ПОДЛОГАТА ЗА ВЕЖБАЊЕ Е ОТПОРНА НА ЛИЗГАЊЕ. ЕДНОСТАВНА ЗА ОДРЖУВАЊЕ И ЛЕСНО СЕ СКЛАДИРА

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2022 Master Sport dooel. All Rights Reserved.