Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
MASTERS Oбрач за кошарка со мрежа
MASTERS Oбрач за кошарка со мрежа MASTERS Oбрач за кошарка со мрежа

MASTERS Oбрач за кошарка со мрежа

3.900 MKD

без ДДВ: 3.305 MKD
Производител: Masters
Шифра на производ: K1
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Kошаркарски обрач изработен од полно железо засилен е со метален флак и пластифициран , силен и извонредно добро направен. Дим.475мм  
Фиксирањето на мрежичката класично со закачување.

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2022 Master Sport dooel. All Rights Reserved.